Купить

Эволюция Бренда

Еволюція бренду Feg Pro Advanced. Технологія захисту від підробок

Історія легендарного бренду Сироватко  - Активатора зростання шикарних вій в Домашніх умовах Feg Pro Advanced  Почаїв в  серпні 2013 року  з запуску корпоративного відео на Офіційному каналі бренду You Tube , а такоже офіційніх сайтів бренду  www.FegProAdvanced.com  і  www.FegProEyelash.com .

 

                                       

Бренд почав успішно розвіватіся, з'являлися Нові відео і росла Популярність у всьому світі.
Успіх бренду не залишився непоміченім і в грудні 2014 року на ринок Вийшла Перші китайські підробкі під Сіроватку активатор Feg Pro Advanced в рожевій коробочці.

Компанія міттєво відреагувала на Цю загроза і запустила систему захисту своїх покупців від фальсіфікату

1) з  грудня 2014  року  вся продукція компанії має оновлену версію дизайну - прибрали напис "New 2013" і головне, запустили технологічну наклейку з 3D голограмою, яка руйнується при знятті, яку неможливо повторно використовувати і дуже складно технологічно і технічно підробити. Голограма переливається всім спектром світла під різними кутами зору.
На самій 3D голограмі зображені фірмова корона, назва бренду "Feg Pro Advanced", корпоративний сайт  www.FegProAdvanced.com , і напис захист оригінальної якості "Original Quality Protection"

 

2) Компанія начинает інформаційну Компанію з роз'яснення покупцям у всьому мире як не купить підробку під продукцію Фег Про.
Інформація про підробкі появлется на корпоративному сайті. Корпоративні відео-ролики на каналі YouTube були доповнені титрами з інформацією про підробкі и з технологією захисту орігінальної продукції від підробок - появі наклейок з 3D голограми. Компанія застерігає НЕ купуваті Фег Про ЕДВАНСТ на китайських сайтах, таких як  Alibaba.comAliexpress.com  и Їм подібним, де продають дешеві фальсіфікаті довірлівім покупцям, Які хотят купити "подешевше и побільше".

Єдиний Безпечний способ купуваті орігінальну продукцію - був и є через офіційний сайт компании  www.FegProAdvanced.com

 

З  червня 2015 року  Компанія-виробник проводити повне ребрендування свого легендарного продукту -

  1. Зовні - на коробочці зверху наклейка з 3D голограми і захист від первого розтин коробочки, внизу - наклейка з Датою виробництва.
  2. Всередині - флакончик має захист від первого розтин - наклейка з 3D голограми
  3. Повністю змінюється дизайн упаковки - змінюється фон, змінюється ізображееніе очка,
  4. Повністю змінюються розміри коробочки і технологія друку - застосовується просунути доладна технологія друку з мікроембоссінгом
  5. Повністю змінюється дизайн пляшки флакончика. Тепер на пляшці крім нової назви бренду Extreme Lash Activator вікорістовується і назва офіційного корпоративного сайту  www.FegProAdvanced.com  .

 

 

                                                                             

                  Ціна -  350 грн

* Безкоштовна доставка +  оплата без комісій за за 


Форма заказа

1900

350

1900

350

Доставка на сумму от 450 грн - 0 грн
Доставка на сумму до 450 грн - 20 грн
Оплата без комиссий и переплат
Итоговая цена:

1900

грн.
Количество: