Купить

Тушь с ворсинками Volumizer

 
 
Туш з волокнами (ворсинками) для создания максимального 3Д ОБСЯГИ - ВОЛЬЮМАЙЗЕР Ікстрім Леш (Extreme Lash Volumizer) від Feg Pro Advanced
Об'ємні, Довгі вії, збільшені до максимуму!
 
Туш з волокнами Extreme Lash Volumizer від FEG Pro Advanced преміум класу дозволяє отріматі супер Довгі, супер об'ємні вії якіх у вас Ранее Ніколи НЕ було! Туш Вольюмайзер від Фег Про Адванст подовжує вії до 300% и збільшує їх ОБСЯГИ в 3 рази. 
Extreme Lash Volumizer від FEG Pro Advanced містіть 2 флакончика: один флакончик з гелем чорного кольору, другий флакончик - з натуральними волокнами чорного кольору. Завдяк Своїм інноваційнім формулами туш Extreme Lash Volumizer професійно подовжує вії, за рахунок волокон максимально збільшує об'єм і довжина вій, створює ефект виразности і екстремального Довгий, об'ємніх вій, гарантує подовжений до 300%. За допомогою унікального гелю волокна рівномірно накладаються на вії і таким чином буквально нарощуючі їх, збільшуючі очі і роблячі погляд більш відкрітім.
 
Завдяк Вольюмайзеру Ви можете легко регулюваті довжина і ОБСЯГИ ваших вій, нарощуючі їх до потрібної самє сьогодні ОБСЯГИ і довжина (1-2 шари на денний макіяж, 3 і більше слоёв- на вечірній, Святковий макіяж)
 
Туш з ворсинками Extreme Lash Volumizer від Feg pro Advanced - це саме те, що може замінити нарощування вій. На один день Ви зможете наростити вії саме такі як Ви хочете сьогодні і вчора їх змити. 
Туш з ворсинками Вольюмайзер від FEG Pro Advanced відмінно тримається протягом дня, не обсипається, легко змивається.
 
Ефект неймовірний - подовжені, супер об'ємні і яскраві сміливі вії!
 
 
Інструкція до застосування:
- Спочатку необхідно нафарбувати вії тушшю в один шар, почекати, щоб вона повністю висохла,
- потім нанести гель Gel  рухом від коренів вій до їх кінчиків, 
- і відразу ж, не даючи гелю висохнути, нанести волокна Fibers  таким же легким рухом від коренів вій до їх кінчиків,  
- і на завершення - покрити вії шаром гелю для закріплення волокон.
 
Можна повторити цю процедуру ще 1-2 рази для отримання бажаної довжини і об'єму. З кожним нанесенням ви збільшуєте довжину і обсяг ваших вій. Нанесення завжди завершується гелем. Завершивши фарбувати одне око приступаємо до іншого. 
 
Щоб змити Вольюмайзер з вій, спочатку нанесіть трохи теплої води на вії і зачекайте кілька хвилин, поки вода вбереться в вії. Коли гель розм'якшиться, туш можна буде легко зняти за допомогою води і м'яких засобів для демакіяжу. 
Підходить для чутливих очей і для тих, хто носить контактні лінзи
 
Різниця між звичайною тушшю і Вольюмайзером Фег Про Адванст - колосальна!
 
Результат - неймовірний обсяг і довжина, які зберігаються цілий день!
 
 
Для максимального ЕФЕКТ Довгих об'ємніх вій та патенти використовуват разом з Сироватко Активатором росту вій Extreme Lash Activator від Feg Pro Advanced (сироватка стімулює и актівізує ріст вій)
 
 

 
 
 
Вся продукція Feg Pro Advanced має орігінальну печатку якості бренду и 3Д голограм.
Пляшки ма ють фірмові пломбіро голограммі- з контролем первого Розкриття
 

Ціна -  320 грн

 

 
 

Форма заказа

1900

350

1900

350

Доставка на сумму от 450 грн - 0 грн
Доставка на сумму до 450 грн - 20 грн
Оплата без комиссий и переплат
Итоговая цена:

1900

грн.
Количество: